Vianočné zdobenie

Vianoce sú tu ???

Nezabúdajte na svoje nechty a nájdite si chvíľku času pre seba! Upravené nechty k dáme jednoducho patria, obzvlášť na slávnostné príležitosti ako sú Vianoce. Sviatočná manikúra môže byť trochu výraznejšia, preto sa nebojte a vyberte si zdobenie so vzormi alebo ozdobkami. Nemusíte sa báť o trvácnosť alebo praktickosť. Všetky zdobenia dokonale zafixované odolajú bežnému zaobchádzaniu.

Popri upratovaní, pečení alebo nakupovaní darčekov mnohé z Vás odrádza mať na nechtoch rôzne zložité nail arty. Nebojte sa povoliť uzdu fantázii. Spoločne dokážeme vytvoriť najrôznejšie dekorácie nechtov.

Zdobenie nechtov je krásnym doplnkom, ktorý dotvorí Vaše nechty. Koniec koncov pri pohľade na pekne vyzdobené ruky vo vianočnom štýle, bude pocit z najkrajších sviatkov roka ešte o čosi mocnejší.

Na zdobenie nechtov používam viaceré techniky. Modeláciu 3D gélom, maľovanie pastami, 3D vzory ako napríklad svetrík. Vianočné zdobenie je vhodné doplniť napríklad kamienkami swarovski. Zdobenia môžu mať efekt metalický, alebo jemne matný, prípadne 3D efekt umocnený pomocou akrylových komponentov.

Teším sa na aj na Vaše nápady ....