V posledných dvoch rokoch došlo k významnej zmene pohľadu na výsledok tvaru a vzhľadu nechtu, trendom sa stáva prirodzene vyzerajúci necht s dokonalou konečnou úpravou. Navyše, plný úkon musí byť rýchly a za rozumnú cenu. Hrubé nechty už dávno vyšli z módy. Trendy sú gélové nechty prirodzeného vzhľadu.

Gély svetovej kvality

Používam prevratnú kvalitu výrobkov pre nechtový dizajn, založenú na viac ako 20 ročnom know how popredného laboratória vybaveného najmodernejšou výrobnou technológiou. Truscada kladnie dôraz na kvalitu a bezpečnosť všetkých gélov na nechty aj ostatných výrobkov. Najnovšie technológie a poznatky pomohli vytvoriť vynikajúcu a modernú líniu gélov Prestige.

Ultra dlhá živostnosť a flexibilita

Všetky gély značky TRUSCADA prinášajú tajomstvo krásnej modelácie nechtov v tenkej vrstve s vynikajúcou priľnavoťou pri zachovaní čo najväčšej prirodzenosti. Špecialitov gélov Truscada je ich nevídaná ultra dlhá životnosť, ktorá poteší všetky zákazníčky. Ďalšou vynikajúcou vlastnosťou gélov je ich výborná flexibilita, vďaka ktorej je modelácia jednoduchšia a prispôsobí sa aj problémovým nechtom.

Najnovšie trendy v nechtovom dizajne

Okrem toho gély Truscada sledujú najnovšie trendy v oblasti nechtového dizajnu a neustále sa snažia prispôsobovať sa požiadavkam klientov. Posun od tradičných gélov ku gélom značky Truscada predstavuje významný posun k modernej modelácii na svetovej úrovni.

Aplikácia pre vizualizáciu farieb: