Prestige line

Exkluzívne produkty top kvality pre nechtový dizajn. Špecialitou týchto gélov je ULTRA DLHÁ ŽIVOTNOSŤ.

Od roku 2009 prináša značka Truscada na trh prevratnú kvalitu výrobkov pre nechtový dizajn založenú na viac ako 20 ročnom know-how popredného laboratória vybaveného najmodernejšou výrobnou technológiou, ktorá kladie dôraz na kvalitu a bezpečnosť produktov. Najnovšie technológie a poznatky sú premenené v línii PRESTIGE.

Tajomstvo krásne namodelovaných nechtov pri zachovaní modelácie v tenkej vrstve s výbornou priľnavosťou.

Špecialitou týchto gélov je ultra dlhá živostnosť a extrémna flexibilita na všetkým tipoch nechtov. Okrem toho si línia zachováva trend modelácie nechtov, ktorý sa sotva líši od prirodzených nechtov. Posun od tradičných gélov ku gélom tejto generácie predstavuje významný posun v trendoch modelácie na celosvetových trhoch.

Rada PRESTIGE line

Nechtový dizajn pre profesionálky

Uv gély z línie PRESTIGE sú navrhnuté tak , aby poskytovali maximálny komfort pre profesionálne dizajnérky ako aj ich zákazníčky. Vyrobené z najkvalitnejších materiálov dostupných na trhu, bez kyselín, formaldehydov a nebezpečných látok – čím sú vhodné aj pre alergikov. Výrazné zníženie času modelácie.

Textúra a molekulové zloženie je navrhnuté tak, aby sa zjednodušila modelácia začínajúcim nechtovým dizajnérkam. Gél má unikátnu nadľahčenú konzistenciu pri zachovaní extrémnej priľnavosti a odolnosti. Nechtové dizajnérky, ktoré začínajú modelovať získajú týmto excelentným gélom možnosť vyhnúť sa zatekaniu do lôžka, lámaniu a nerovnostiam pri modelovaní. Každá začiatočníčka by mala odstrániť všetky možné príčiny lámania a nedokonalej modelácie , čím si udrží a získa zákazníkov.

Molekulárna štruktúra UV gélov PRESTIGE LINE vytvorená tak, aby zniesla kombináciu gél +akryl. Vymodelujte necht z modelačným gélom línie PRESTIGE – vytvorte špičku a NAIL ART akrylom a zafixujte UV gélom. Nechtové lôžko bude chránené pred kyselinami a nežiaducimi látkami, nail art bude dokonale krásny. Alebo namodelujte nechty akrylom – použite color gél ( one stroke) a zafixujte gélom alebo akrylom.

Podľa nedávnej štúdie sa dokázalo, že dôveru UV gélov zvyšujú kompaktná štruktúra, veľmi dobrá priľnavosť, odolnosť a ľahkosť spojená s pohodlný nosením.

Zdobený vstavaný boomer + vstavaná francúzska

Materiál od Truscada

Boomer

Materiál od Truscada